ວັນພຸດ ທີ 1 ກຸມພາ 2023

[LIVE UPDATE] ສະຫຼຸບຜົນຂອງການເລືອກຕັ້ງສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດ & ສະພາປະຊາຊົນຂັ້ນແຂວງ 2021

[LIVE UPDATE] ສະຫຼຸບຜົນຂອງການເລືອກຕັ້ງສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດ & ສະພາປະຊາຊົນຂັ້ນແຂວງ 2021
S! Muan

ສະໜັບສະໜູນເນື້ອຫາ

5 ມີນາ 2021

17:03 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 18 ແຂວງໄຊສົມບູນ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 9 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 6 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 6 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ແດງ ປະທຸມທອງ
  2. ທ່ານ ທັນຕາ ກອງຜາລີ
  3. ທ່ານ ພັທ. ວິໄຊທໍ່ ເພຍຫຼວງຈົ່ງເສີ
  4. ທ່ານ ພົຈວ. ສົມວັນ ທຳມາໄຊ
  5. ທ່ານ ນາງ ຂັນກາຍ ໄຊຍະກຸມມານ
  6. ທ່ານ ພັອ. ຄຳດອນ ຈັນທະວົງ

17:01 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 17 ແຂວງອັດຕະປື ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 9 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 6 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 6 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ນາງ ມີນາພອນ ໄຊສົມພູ
  2. ທ່ານ ມະນີໂສ ຊາມຸນຕີ
  3. ທ່ານ ນາງ ພອນມະນີ ຂຽນໄຊຍະວົງ
  4. ທ່ານ ຄຳປະສົງ ລາດຊະຈັກ
  5. ທ່ານ ສຸກສຳລານ ໄຊຍະແສງ
  6. ທ່ານ ພັທ. ປອ. ບຸນຊູ ສຸລິນັນທອງ

16:55 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 14 ແຂວງສາລະວັນ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 12 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 9 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 9 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ສີເຮັງ ຫອມສົມບັດ
  2. ທ່ານ ສຸບັນ ສະວະບຸດ
  3. ທ່ານ ຄຳສິງ ໄຊສົມແພງ
  4. ທ່ານ ປະເດີມພອນ ສົນທະນີ
  5. ທ່ານ ຂັນໄຊ ລັດຖະເຮົ້າ
  6. ທ່ານ ນາງ ພອນເພັດ ອຸ່ນແກ້ວ
  7. ທ່ານ ສາຍສະໝອນ ອິນທິເສນ
  8. ທ່ານ ນາງ ທອງໃບ ໄຊຍະສານ
  9. ທ່ານ ສຸກສະຫວັນ ຈັນທິສຸກ

16:52 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 13 ແຂວງສະຫວັນນະເຂດ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 25 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 20 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 2ໄ ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ປອ. ນາງ ສູນທອນ ໄຊຍະຈັກ
  2. ທ່ານ ກົງແກ້ວ ມີວໍລະຈັກ
  3. ທ່ານ ຄຳຜັນ ຄູນສະຫວັນ
  4. ທ່ານ ຈັນທະວົງ ແສນອາມາດມົນຕີ
  5. ທ່ານ ພອນສານ ວິໄລເມັ້ງ
  6. ທ່ານ ສັນຍາ ປຣະເສີດ
  7. ທ່ານ ພົຈວ. ປອ. ມາລາ ວິລະຈິດ
  8. ທ່ານ ສະແຫວງ ນັນທະວົງ
  9. ທ່ານ ທອງໄສ ອິນທິແສງ
  10. ທ່ານ ປອ. ນາງ ບົວໄຂ ເພັງພະຈັນ
  11. ທ່ານ ພັທ. ຄູນສະໄໝ ລິນສັນຍາ
  12. ທ່ານ ໄຊຍະເດດ ຜຸຍຍະວົງ
  13. ທ່ານ ປອ. ສຸລາພອນ ອິນທະວົງ
  14. ທ່ານ ຄຳປານ ເຄນວົງສັກ
  15. ທ່ານ ປອ. ສຸກສະຫວັນ ໄຊສົມບັດ
  16. ທ່ານ ນາງ ໄຊຊົມຊື່ນ ໂພທິສານ
  17. ທ່ານ ວໍລະສິດ ສີວົງດາວ
  18. ທ່ານ ນາງ ຫົງຄຳ ໄຊຍະຄົມ
  19. ທ່ານ ພັທ. ແສງກາ ສຸວັນນະຄົງ
  20. ທ່ານ ພູຂົງ ຈິດຮູບໂລກ

16:48 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 12 ແຂວງຄຳມ່ວນ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 12 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 9 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 9 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ຄຳໃບ ດຳລັດ
  2. ທ່ານ ບຸນມີ ພິມມະສອນ
  3. ທ່ານ ປອ. ໄຊນະຄອນ ອິນທະວົງ
  4. ທ່ານ ນາງ ບັງອອນ ໄຊຍະສິດ
  5. ທ່ານ ສຈ. ປອ. ມອບຟອງ ມາຍຊາຍ
  6. ທ່ານໂຕເຊິນ ອຸດທະສີ
  7. ທ່ານ ທະນົງສິນ ກັນລະຍາ
  8. ທ່ານ ນາງ ອາລີ ບົວຈູມ
  9. ທ່ານ ສະເຫຼີມສັກ ແກ້ວຈັນທະລາ

16:46 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 11 ແຂວງບໍລິຄຳໄຊ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 10 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 7 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 7 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ນາງ ປິ່ງຄຳ ລາຊະສິມມາ
  2. ທ່ານ ປອ. ສຸວັນນີ ໄຊຊະນະ
  3. ທ່ານ ເລື່ອນວິໄລ ຈັນທະລາພັນ
  4. ທ່ານ ພັອ. ຄຳສາຍ ພັນດານຸວົງ
  5. ທ່ານ ໜູພັນ ອຸດສາ
  6. ທ່ານ ນາງ ຂັນທອງ ພັນທະຈັກ
  7. ທ່ານ ອຸດົມ ວັງໄກສອນ

16:42 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 10 ແຂວງວຽງຈັນ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 13 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 10 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ ົ້0 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ສຈ. ປອ. ຈະເລີນ ເຢຍປາວເຮີ
  2. ທ່ານ ບຸນສອນ ເພັດລາວັນ
  3. ທ່ານ ລຳໄມ ກູດລາວົງ
  4. ທ່ານ ພັອ. ປອ. ພູທອນ ວໍລະເພັດ
  5. ທ່ານ ບົວຄຳ ຫຼວງອາໄພ
  6. ທ່ານ ຂັນເພັດ ບຸນຕໍ່າ
  7. ທ່ານ ສຈ. ປອ. ຫົງຄຳ ສຸວັນນະວົງ
  8. ທ່ານ ນາງ ມະໄລສີ ທຳມະໂຄດ
  9. ທ່ານ ພັທ. ບຸນນຳ ຈັນທອງສີ
  10. ທ່ານ ດຣ. ອິນປອນ ມະນີແສງ

16:40 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 9 ແຂວງຊຽງຂວາງ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 10 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 7 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 7 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ບຸນໂຮມ ເທດທານີ
  2. ທ່ານ ວຽງໄຊ ສີວິໄລ
  3. ທ່ານ ວຽງແກ້ວ ວັນນະຈັກ
  4. ທ່ານ ປອ. ໄມສີ ວຽງວິໄລ
  5. ທ່ານ ຄຳແພງ ທຳມະວອນ
  6. ທ່ານ ປອ. ຄຳແສນ ສີສະວົງ
  7. ທ່ານ ນາງ ສິທິດາ ທິບມຸນຕາລີ

16:07 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 8 ແຂວງຫົວພັນ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 10 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 7 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 7 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ນາງ ອຳໄພວອນ ລ້ອມບຸນແພງ
  2. ທ່ານ ຄຳແພງ ວິລະພັນ
  3. ທ່ານ ຄອນປະພັນ ເລືອງສີຈັນທອງ
  4. ທ່ານ ແກ້ວຈະເລີນ ເຊ່ຍຢິ້ງຢ່າງ
  5. ທ່ານ ປອ. ສະຖາບັນດິດ ອິນສີຊຽງໃໝ່
  6. ທ່ານ ສີຄຳ ບຸນມີໄຊ
  7. ທ່ານ ນາງ ສວຍເພັດ ທອງສົມບັດ

16:04 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 7 ແຂວງໄຊຍະບູລີ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 12 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 9 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 9 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ພົທ. ສຸວອນ ເລືອງບຸນມີ
  2. ທ່ານ ປອ. ລີເບີ ລີບົວປາວ
  3. ທ່ານ ເພັງນິລັນ ຄຳພັນເພັງ
  4. ທ່ານ ປອ. ບຸນຕາ ອ່ອນນາວົງ
  5. ທ່ານ ດຣ. ບຸນລ້ອມ ແກ້ວບົວໂຮມ
  6. ທ່ານ ບຸນລ້ວນ ຊົມສີຫາປັນຍາ
  7. ທ່ານ ຈັດຕະວາ ແກ້ວຄຳເພັດ
  8. ທ່ານ ສົມມະນາ ປິ່ນທິບ
  9. ທ່ານ ນາງ ວັນນາ ພົມວິສອນ

16:01 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 6 ແຂວງຫຼວງພະບາງ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 13 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 10 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 10 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ວົງສະຫວັນ ເທບພະຈັນ
  2. ທ່ານ ປອ. ສີນາວາ ສຸພານຸວົງ
  3. ທ່ານ ນາງ ມະນີວັນ ເຢຍປາວເຮີ
  4. ທ່ານ ນາງ ວຽນວິໄລ ດີລະພັນ
  5. ທ່ານ ນາງ ວັນດີ ບຸດທະສະວົງ
  6. ທ່ານ ປອ. ກໍລະກັນ ພົມມະວົງ
  7. ທ່ານ ສົມພອນ ສີອຸດົມພັນ
  8. ທ່ານ ສົມມາລີ ຄຳເກັ່ງ
  9. ທ່ານ ປອ. ວົງເພັດ ອຸດົມລິດ
  10. ທ່ານ ພັອ. ສີວິໄຊ ເພັງສັນຕິສຸກ

15:58 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 5 ແຂວງບໍ່ແກ້ວ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 9 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 6 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 6 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ຈອມສີ ລັດຕະນະປັນ
  2. ທ່ານ ນາງ ທຸມມາລີ ວົງພະຈັນ
  3. ທ່ານ ພັທ. ຫຸມແພງ ອິນທະຈັກ
  4. ທ່ານ ດຣ. ວິລະພັນ ສິລິທຳ
  5. ທ່ານ ນາງ ບົວຄົມ ຂານສຸວົງ
  6. ທ່ານ ພັທ. ເນັ່ງສີດາ ເບຼຍລີມົວ

15:56 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 4 ແຂວງອຸດົມໄຊ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 10 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 7 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 7 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ຄຳດີ ວົງລ້ອມ
  2. ທ່ານ ດຣ. ຄຳຈັນ ໂສຕາປະເສີດ
  3. ທ່ານ ນາງ ຄຳພອນ ພົມມະຈັນ
  4. ທ່ານ ເລື່ອມ ສົມສີວິໄລ
  5. ທ່ານ ນິສິດ ແກ້ວປັນຍາ
  6. ທ່ານ ພັທ. ສອນວິໄລ ຕຸລາທອງ
  7. ທ່ານ ຄຳມະນີ ໄຊດວງຕາ

15:53 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 3 ແຂວງຫຼວງນໍ້າທາ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 9 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 6 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 6 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ຄຳຟອງ ອິນມານີ
  2. ທ່ານ ພົຈວ. ປອ. ວົງສັກ ພັນທະວົງ
  3. ທ່ານ ພັອ. ປອ. ວັນທອນ ສຸລິສັກ
  4. ທ່ານ ກົງເພັດ ແກ້ວບົວພາ
  5. ທ່ານ ນາງ ເກສອນ ແສງຍະວົງ
  6. ທ່ານ ຈັນທະສຸລິນ ໝັ້ນປະດິດ

15:51 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 2 ແຂວງຜົ້ງສາລີ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 9 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 6 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 6 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ທອງສີ ເສົາສຸລິພົມ
  2. ທ່ານ ຄຳມ່ວນ ຊົມສີຫາປັນຍາ
  3. ທ່ານ ສົມຈິດ ຫັບລາກອນ
  4. ທ່ານ ສີສູນທອນ ສ.ຜາບມີໄຊ
  5. ທ່ານ ນາງ ຈັນມະນີ ດວງຜາສຸກ
  6. ທ່ານ ອູ່ຄຳ ຕຸລາພັນ

15:39 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 1 ນະຄອນຫຼວງວຽງຈັນ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 23 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 18 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 18 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

  1. ທ່ານ ປອ. ໄຊສົມພອນ ພົມວິຫານ
  2. ທ່ານ ປອ. ອານຸພາບ ຕຸນາລົມ
  3. ທ່ານ ຮສ. ປອ. ລິນຄຳ ດວງສະຫວັນ
  4. ທ່ານ ບຸນຕາ ເທບພະວົງ
  5. ທ່ານ ປອ. ເກດແກ້ວ ສີຫາລາດ
  6. ທ່ານ ໄຊຄຳ ອຸ່ນມີໄຊ
  7. ທ່ານ ຮສ. ວຽງວິໄລ ທ່ຽງຈັນໄຊ
  8. ທ່ານ ບຸນທາມ ພຸດທະວົງສາ
  9. ທ່ານນາງ ເກດມະນີ ບັນດາສັກ
  10. ທ່ານ ປອ. ນາງ ວາລີ ເວດສະພົງ
  11. ທ່ານ ນາງ ສົມພຽນ ວົງໄຊ
  12. ທ່ານ ນາງ ວິໄຊ ສຣິດທິລາດ
  13. ທ່ານ ພັທ. ຈັນທະລາ ອຸດົມສຸກ
  14. ທ່ານ ທອງສະຫວັນ ມີບຸນ
  15. ທ່ານ ຄຳຜ່ອງ ແສງສະຫວ່າງ
  16. ທ່ານ ປອ. ແອງພອນ ແພງສຸວັນ
  17. ທ່ານ ນາງ ສົມປະເສີດ ສີຫາລາດ
  18. ທ່ານ ທະນົງສິດ ເມືອງຈັນ
23 ກຸມພາ 2021

10:40 ໂມງ

ເຂດເລືອກຕັ້ງທີ 15 ແຂວງຈຳປາສັກ ມີຜູ້ຮັບສະໝັກເລືອກຕັ້ງ ສສຊ ທັງໝົດ 20 ທ່ານ, ໃນນີ້ເລືອກເອົາ 15 ທ່ານ ເຊິ່ງຜົນຂອງການນັບຄະແນນແມ່ນໄດ້ 15 ທ່ານຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໄປນັ່ງເປັນສະມາຊິກສະພາແຫ່ງຊາດຊຸດທີ 9:

1. ທ່ານ ສົມມາດ ພົລເສນາ
2. ທ່ານ ສາຍທອງ ໄຊຍະວົງ
3. ທ່ານ ພົຈວ. ສາຍໃຈ ກົມມະສິດ
4. ທ່ານ ຈັນທະບູນ ສຸກອາລຸນ
5. ທ່ານ ນາງ ບຸນມີ ຈຸນລະຈັກ
6. ທ່ານ ແກ້ວລັດຕະນະ ສີຫາວົງ
7. ທ່ານ ປອ. ສົມໄຊ ສີຫາຈັກ
8. ທ່ານ ປອ. ນາງ ຈັນໂສດາ ພອນທິບ
9. ທ່ານ ອຳໄພ ຈິດມານົນ
10. ທ່ານ ປອ. ໄຊບັນດິດ ຣາຊະພົນ
11. ທ່ານ ພັທ. ສີວິໄລ ແກ້ວປະເສີດ
12. ທ່ານ ມະນີວົງ ແສນລາດ
13. ທ່ານ ຄຳໄຕ ແກ້ວດວງດີ
14. ທ່ານ ປອ. ສົມສັກ ແສງສັກດາ
15. ທ່ານ ນາງ ບຸນສຸວັນ ໂພໄຊຊະນະສັກ


10:17 ໂມງ

ຂໍຕ້ອນຮັບຜູ້ອ່ານທຸກທ່ານເຂົ້າສູ່ການລາຍງານສົດຜົນຂອງການຊຸດທີ 9 ແລະ ສະມາຊິກສະພາປະຊາຊົນຂັ້ນແຂວງຊຸດທີ 2. ການເລືອກຕັ້ງຄັ້ງນີ້ມີຂຶ້ນໃນວັນອາທິດທີ 21 ກຸມພາ 2021 ທີ່ຜ່ານມາ. ທີມຂ່າວ muan.la ຈະສືບຕໍ່ອັບເດດຜົນຂອງການເລືອກຕັ້ງໃນແຕ່ລະເຂດເລືອກຕັ້ງໃຫ້ທ່ານຮູ້ເປັນແຕ່ລະໄລຍະຈົນກວ່າຈະຮູ້ຜົນຢ່າງຄົບຖ້ວນ.

Advertisement Replay Ad
ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 31 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 31 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນຈັນ ທີ 30 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນຈັນ ທີ 30 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 27 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 27 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພະຫັດ ທີ 26 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພະຫັດ ທີ 26 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 25 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 25 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 24 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 24 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 20 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 20 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພະຫັດ ທີ 19 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພະຫັດ ທີ 19 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 18 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 18 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 17 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 17 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນຈັນ ທີ 16 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນຈັນ ທີ 16 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 13 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 13 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພະຫັດ ທີ 12 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພະຫັດ ທີ 12 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 11 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 11 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 10 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 10 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນຈັນ ທີ 9 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນຈັນ ທີ 9 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 5 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 5 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 4 ມັງກອນ 2022 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນພຸດ ທີ 4 ມັງກອນ 2022 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 3 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນອັງຄານ ທີ 3 ມັງກອນ 2023 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 30 ທັນວາ 2022 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ອ່ານດວງລາຍວັນປະຈໍາວັນສຸກ ທີ 30 ທັນວາ 2022 ຕາມແຕ່ລະວັນເກີດ

ສົ່ງອີເມວຫາໝູ່

ສົ່ງໃຫ້ໝູ່ຫຼາຍຄົນ “,” (ສົ່ງພ້ອມກັນຫຼາຍສຸດ 50 ອີເມວ)

ສົ່ງອີເມວ